Об'єктив Sony 10-20mm f/4 PZ G E
Фото 4 |
Sony 10-20mm f/4 PZ G E |
|
Ширококутний зум-об'єктив із моторизованим приводом масштабування для фотографів та відеографів. Модель заточена під спільне використання з бездзеркалками Sony формату APS-C. Зібрана вона в компактному корпусі з розмірами 70х55 мм та вагою 178 г. Усередині об'єктиву розміщується оптична схема з 11 елементів у 8 групах та встановлений лінійний привод автофокусування. В автоматичному режимі наведення на різкість Sony 10-20mm f/4 PZ G E фокусується з дистанції від 20 див. ). Для управління зумуванням у моделі передбачається кільце та спеціальний селектор на корпусі. Також об'єктив обладнано кнопкою утримання фокусування. Відеографи гідно оцінять у моделі мінімальний ефект дихання. На передню лінзу зум-об'єктиву можна встановлювати відносно компактні та недорогі світлофільтри діаметром 52 мм.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sony.
Купити Sony 10-20mm f/4 PZ G E
Усі ціни 6 →Sony E PZ 10-20 mm F4 G Obiektyw APS-C Powerzoom SELP1020G Czarny | 2 892 zł |
Sony E 10-20 mm f/4 G (SEL1020G) (w magazynie!) - Dostawa GRATIS! | 3 999 zł |
Sony SELP1020G E PZ 10-20mm F4 G Szerokokątny obiektyw APS-C | 3 118 zł |
SONY E PZ 10-20 mm f/4 G SELP1020G | 3 118 zł |
Obiektyw Sony E PZ 10-20mm f/4 G SELP1020G + Dodatkowy 1 rok gwarancji w M | 3 984 zł |
Sony E PZ 10-20mm f/4.0 G !!! « karta prezentowa na CEWE Fotoksiążkę o war | 3 999 zł |