Об'єктив Sony 24-240mm f/3.5-6.3 FE OSS (SEL-24240)
Відео 4Фото 10 |
Sony 24-240mm f/3.5-6.3 FE OSS |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sony.
Купити Sony 24-240mm f/3.5-6.3 FE OSS
Усі ціни 14 →Sony FE 24240 mm f/3563 OSS Pełnoklatkowy obiektyw szerokokątny i teleobie | 3 683 zł |
SONY Obiektyw SONY FE 24–240 mm F3,5–6,3 OSS SEL24240 Czarny | 3 839 zł |
Zmiennoogniskowy Sony 24-240 mm f/3.5-6.3 OSS mocowanie typu E AF-O-SON-07 | 3 599 zł |
Obiektyw SONY FE 24-240 mm f/3.5-6.3 OSS | 3 960 zł |
Obiektyw SONY FE 24-240 mm f/3.5-6.3 OSS | 3 960 zł |
Sony FE 24-240mm f/3.5-6.3 OSS — об'єктив «все в одному», з яким є куди рости далі. Зі старту його можна почепити на «тушку» бездзеркалки Sony з сенсором формату APS-C, а по мірі оновлення парку фототехніки — переважити на бездзеркальний фуллфрейм японської марки.
Безвилазне співіснування
Модель позиціонується в якості старшого побратима Sony E 18-200mm f/3.5-6.3 OSS з покриттям розширеного діапазону еквівалентних фокусних відстаней 36-360 мм (актуально для крона). По суті, об'єктив «одягається» на камеру один раз і безвилазно співіснує з нею протягом тривалого часу. Ось тільки у випадку спільної роботи з кропнутими бездзеркалками доведеться пожертвувати ширококутним положенням зума, тому для зйомки пейзажів і архітектури в пару до моделі буде незайвим прикупити ультраширокий об'єктив на зразок Sony E 10-18mm f/4 OSS.
Внутрішнє оснащення
Аналізуючи розгорнуте ім'я об'єктива, погляд чіпляється за абревіатури FE і OSS. Перша свідчить про сумісність універсального зума з повнокадровими бездзеркальними камерами Sony, друга — про оснащеності моделі оптичним стабілізатором зображення. Також «під капотом» об'єктива вдалося викроїти місце для лінійного моторизованого привода системи автофокусування, який забезпечує швидку, точну і плавну наводку на об'єкт зйомки.
Універсальність характеру
Вага об'єктива видався не з малих — 780 г. Втім, у розрізі величезною кратності зумування (10х), складної оптичної схеми (17 лінз під крилом 12 груп), а також пило - і вологозахищеній конструкції вагова категорія моделі відіграє аж ніяк не першорядну роль. На перший план у лінзи виходить універсальність характеру, на тлі чого можна навіть нехтувати невисокою плаваючою світлосилою f/3.5-6.3. Зум-об'єктив стане справжньою знахідкою для адептів фотокамер Sony зі змінною оптикою без дзеркала в конструкції оптичної частини.