Об'єктив Sony 70-300mm f/4.5-5.6 G FE OSS (SEL-70300G)
Відео 4 |
Sony 70-300mm f/4.5-5.6 G FE OSS |
|
Все пізнається в порівнянні: змінна оптика для фотоапаратів від сторонніх виробниківОбьективы від альтернативних брендів: гроші на вітер або приріст в якості зображення?
Розшифровка позначень об'єктивів SonyВчимося читати дані про об'єктиві за абревіатурами в його найменуванні
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sony.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sony 70-300mm f/4.5-5.6 G FE OSS
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sony Sel70300GSyx Obiektyw Czarny Sony E SEL70300G | 4 802 zł |
Zmiennoogniskowy Sony 70-300 mm f/4.5-f/5.6 G OSS mocowanie typu E AF-O-SO | 5 399 zł |
Sony FE 70-300 mm f/4.5-5.6 G OSS (SEL70300G.SYX) (w magazynie!) - Dostawa | 4 827 zł |
Obiektyw SONY FE 70-300mm F4.5-5.6 G OSS SEL70300G.SYX | 5 424 zł |
Obiektyw Sony Sony E F/22 | 4 822 zł |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →