Об'єктив Sony 24-70mm f/4 ZA FE OSS Carl Zeiss Vario Tessar (SEL-2470Z)
Відео 5Фото 3 |
Sony 24-70mm f/4 ZA FE OSS Carl Zeiss Vario Tessar |
|
Один з первістків повнокадрової ескадрильї оптики для бездзеркалок Sony, покриває найбільш затребуваний серед фотографів діапазон фокусних відстаней — 24-70 мм Модель розроблена в тісній співпраці з Carl Zeiss і базується на відомій оптичній схемі Vario-Tessar від німецького гіганта оптикостроения. У зовнішньому вигляді Sony SEL-2470Z 24-70mm F4 повністю домінує мінімалізм — на металевому корпусі лінзи не знайшлося місця ні для перемикача режимів фокусування, ні для важеля керування оптичним стабом, хоча автофокус і система стабілізації на борту моделі є.
Модель спрямована на сильну інтеграцію з камерою. Максимальне відносне отвір діафрагми об'єктива тримається у всьому діапазоні фокусних відстаней на позначці f/4. Лінза малює бритвенно різку картинку з мінімальним включенням аберацій і практично непомітним віньєтуванням по краях кадру. Притому, що модель «приодета» в металевий костюм з пило - і вологозахисними властивостями, при габаритах 73х95 мм важить «скельце» всього нічого — 426 г.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sony.
Купити Sony 24-70mm f/4 ZA FE OSS Carl Zeiss Vario Tessar
Усі ціни 10 →Sony Vario-Tessar T FE 24 70 mm F4 ZA OSS zoom standardowy z mocowaniem ty | 2 698 zł |
Sony FE 24-70 mm f/4 ZA OSS Carl Zeiss Vario-Tessar T* (SEL2470Z.AE) (w ma | 2 825 zł |
Obiektyw SONY T* FE 24-70 mm f/4.0 SEL2470Z.AE | 4 513 zł |
Obiektyw SONY, 24-70 mm, f/4, ZA OSS FE Carl Zeiss Vario-Tessar T* (SEL247 | 2 845 zł |
Zeiss uniwersalny zoom Vario-Tessar T* FE 24-70mm f/4 ZA OSS Typ E | 3 499 zł |