Obiektyw Sony 24-70mm f/4 ZA FE OSS Carl Zeiss Vario Tessar (SEL-2470Z)
Wideo 5Zdjęcia 3 |
Sony 24-70mm f/4 ZA FE OSS Carl Zeiss Vario Tessar |
|
Jedna z pierwszych eskadr optyki pełnoklatkowej do bezlusterkowców Sony, obejmująca najpopularniejszy wśród fotografów zakres ogniskowych - 24-70 mm. Model został opracowany w ścisłej współpracy z Carl Zeiss i bazuje na niesławnej konstrukcji optycznej Vario-Tessara niemieckiego giganta optycznego. Wygląd Sony SEL-2470Z 24-70mm F4 jest całkowicie zdominowany przez minimalizm - na metalowej obudowie obiektywu nie ma miejsca ani przełącznik trybu ostrości, ani optyczna dźwignia sterująca, choć posiada system autofokusa i stabilizacji.
Model. Model ma na celu silną integrację kamery. Maksymalny otwór względny obiektywu jest utrzymywany na poziomie f/4 w całym zakresie ogniskowych. Obiektyw rysuje ostry jak brzytwa obraz z minimalną aberracją i prawie niezauważalnym winietowaniem na krawędziach kadru. Pomimo tego, że model jest „ubrany” w metalowy kombinezon odporny na kurz i wilgoć, o wymiarach 73x95 mm, „szkło” nie waży nic – 426 g.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sony 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sony.
Kup Sony 24-70mm f/4 ZA FE OSS Carl Zeiss Vario Tessar
Wszystkie ceny 12 →Sony Vario-Tessar T FE 24 70 mm F4 ZA OSS zoom standardowy z mocowaniem ty | 4 405 zł |
Sony FE 24-70 mm f/4 ZA OSS Carl Zeiss Vario-Tessar T* (SEL2470Z.AE) (w ma | 2 825 zł |
Obiektyw SONY T* FE 24-70 mm f/4.0 SEL2470Z.AE | 4 513 zł |
Obiektyw SONY, 24-70 mm, f/4, ZA OSS FE Carl Zeiss Vario-Tessar T* (SEL247 | 2 845 zł |
Zeiss uniwersalny zoom Vario-Tessar T* FE 24-70mm f/4 ZA OSS Typ E | 3 499 zł |