Об'єктив Sony 100-400mm f/4.5-5.6 GM FE OSS (SEL100400GM)
Фото 5 |
Sony 100-400mm f/4.5-5.6 GM FE OSS |
|
Все пізнається в порівнянні: змінна оптика для фотоапаратів від сторонніх виробниківОбьективы від альтернативних брендів: гроші на вітер або приріст в якості зображення?
Розшифровка позначень об'єктивів SonyВчимося читати дані про об'єктиві за абревіатурами в його найменуванні
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sony.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sony 100-400mm f/4.5-5.6 GM FE OSS
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sony FE 100400 mm f/4556 GM OSS Pełnoklatkowy superteleobiektyw zmiennoogn | 10 054 zł |
Sony FE 100-400 mm f/4.5-5.6 GM OSS (SEL100400GM.SYX) (w magazynie!) - Dos | 11 995 zł |
Obiektyw Sony FE GM 100-400mm f/4,5-5,6 OSS + Dobierz zestaw czyszczący za | 11 998 zł |
Obiektyw Sony FE 100-400 mm f/4.5-5.6 GM OSS (SEL100400GM.SYX) + filtr UV | 10 411 zł |
Obiektyw Sony 100-400mm F/4,5-5,6 GM OSS - SEL100400GM + zestaw do czyszcz | 11 995 zł |
Sony FE 100-400mm f/4,5-5,6 GM OSS (SEL100400GM) « karta prezentowa na CEW | 11 999 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →