Об'єктив Sony 20mm f/1.8 G FE (SEL-20F18)
Фото 7 |
Sony 20mm f/1.8 G FE |
|
Компактний повнокадровий фікс-об'єктив для фулфрейм-фотоапаратів Sony бездзеркальної конструкції. Модель належить до розряду ширококутної оптики — зйомка на об'єктив ведеться з фокусною відстанню 20 мм.Sony FE 20mm F1.8G різкий з відкритої діафрагми f/1.8, не схильний до хроматичних аберацій, дисторсій і відблисків. В оптичну схему моделі включені 14 елементів в 12 групах.
У ній застосовуються два асферичних і три наднизькодисперсійних елемента, а на передню лінзу нанесено фтористе покриття для захисту від забруднень. За наводку об'єктива на різкість відповідає спритний і безшумний лінійний мотор XD. Мінімальна дистанція фокусування для нього заявлена від 19 см.на додачу до електронного колечка ручного фокуса на корпус моделі винесено окреме кільце управління діафрагмою з можливістю відключення ступінчастого ходу на догоду відеографам. Фікс-об'єктив сумісний зі світлофільтрами діаметром 67 мм.важить модель всього-на-всього 373 г. притому розміри її корпусу складають 74х85 мм (в діаметрі і по довжині відповідно).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sony.
Купити Sony 20mm f/1.8 G FE
Усі ціни 6 →Sony SEL20F18G Pełna Ramka Obiektywu FE 20 mm Czarny 20 mm SEL20F18G.SYX | 3 878 zł |
Sony FE 20 mm f/1.8 G (SEL20F18G.SYX) (w magazynie!) - Dostawa GRATIS! | 4 619 zł |
Obiektyw FE 20 mm F1.8 G SONY SEL20F18G | 5 040 zł |
Obiektyw Sony FE 20mm f/1.8 G + Dodatkowy 1 rok gwarancji w My Sony + Dobi | 4 623 zł |
Obiektyw Sony FE 20 mm F/1.8 G Czarny | 4 409 zł |
Obiektyw Sony FE 20 mm f/1,8 G - SEL20F18G | 4 619 zł |