Об'єктив Sony 55-210mm f/4.5-6.3 E
Відео 2 |
Sony 55-210mm f/4.5-6.3 E |
|
. Телеоб'єктив під системи Sony з байонетом E і матрицями APS-C. Діапазон фокусних відстаней становить 55-210 мм, а конструкція включає стабілізатор зображення, що полегшить зйомку на дальніх дистанціях. Світлосила f/4.5 – f/6.3, а 7-пелюсткова діафрагма має мінімальне значення 22. Автофокусування здійснюється класичним мотором.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sony.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sony 55-210mm f/4.5-6.3 E
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sony E 55-210 mm F4563 OSS teleobiektyw zmiennoogniskowy odpowiedni do ser | 1 051 zł |
SONY Obiektyw SONY E 55 – 210 mm F4,5-6,3 OSS SEL55210 Czarny | 1 199 zł |
Zmiennoogniskowy Sony 55-210 mm f/4,5-6,3 OSS Czarny mocowanie typu E AF-O | 1 299 zł |
Obiektyw SONY E 55-210mm f/4.5-6.3 | 1 172 zł |
Obiektyw SONY E 55-210mm f/4.5-6.3 | 1 172 zł |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →