Об'єктив Sony 200-600mm f/5.6-6.3 G FE OSS (SEL200600G)
Відео 7Фото 14 |
Sony 200-600mm f/5.6-6.3 G FE OSS |
|
Потужний телевік з прицілом на фотомисливців, авіаспоттерів і спортивних кореспондентів, випущений під кавалерію повнокадрових бездзеркальних камер Sony. Модель заточена під зйомку дикої природи, літаючих птахів або повітряних лайнерів, динамічних сюжетів в рамках проведення спортивних заходів. Під час наведення на різкість і зумування в заявленому діапазоні фокусних відстаней 200-600 мм об'єктив повністю зберігає свої початкові розміри — 112 мм в діаметрі і аж 318 мм в довжину.
Важить телевік "всього лише «2.1 кг.Для вирівнювання центру ваги зв'язки об'єктива з» тушкою" фотоапарата передбачається штативна опора під Sony 200-600mm f/5.6-6.3 G FE OSS. Складна оптична схема моделі складається з 24 елементів в 17 групах і підкріплюється 11-пелюсткової конструкцією діафрагми. Відносно невисока максимальна Світлосила оптики f / 5.6-6.3 компенсується далекобійністю фокусних відстаней і ефективною роботою системи придушення вібрацій SteadyShot з трьома різними настройками. Автофокус на борту телевика представлений кроковим приводом Direct Drive SSM з мінімальною дистанцією наведення на різкість від 2.4 м.у порядку доповнень до об'єкта пропонуються телеконвертери 1.4 х і 2х, що збільшують і без того серйозне фокусна відстань оптики на відповідні множники.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sony.
Купити Sony 200-600mm f/5.6-6.3 G FE OSS
Усі ціни 9 →Sony FE 200600 mm f/5663 G OSS Pełnoklatkowy superteleobiektyw zmiennoogni | 7 119 zł |
Sony FE 200-600 mm f/5.6-6.3 G OSS (SEL200600G.SYX) (w magazynie!) - Dosta | 8 995 zł |
Obiektyw Sony SEL FE 200-600mm F5.6-6.3 G OSS - SEL200600G + Sony SEL20TC | 10 999 zł |
Obiektyw Sony FE 200-600mm f/5.6-6.3 G OSS - CASHBACK 500zł + Dodatkowy 1 | 8 848 zł |
SONY FE 200-600 mm f/5.6-6.3 G OSS Raty 0 | 8 944 zł |