Obiektyw Sony 200-600mm f/5.6-6.3 G FE OSS (SEL200600G)
Wideo 7Zdjęcia 14 |
Sony 200-600mm f/5.6-6.3 G FE OSS |
|
Potężny teleobiektyw skierowany do myśliwych, spotterów i korespondentów sportowych, wypuszczany pod skrzydłami kawalerii pełnoklatkowych bezlusterkowców Sony. Model przeznaczony jest do fotografowania dzikiej przyrody, latających ptaków czy samolotów liniowych, dynamicznych scen w ramach wydarzeń sportowych. Podczas ogniskowania i powiększania w deklarowanym zakresie ogniskowych 200-600 mm obiektyw całkowicie zachowuje swoje pierwotne wymiary - 112 mm średnicy i aż 318 mm długości.
Telewizor waży „tylko” 2,1 kg. Do obiektywu Sony 200-600 mm f/5,6-6,3 G FE OSS przewidziano wspornik statywowy, który umożliwia wyrównanie środka ciężkości więzadła obiektywu z „karkasem” aparatu. Złożona konstrukcja optyczna modelu składa się z 24 elementów w 17 grupach i jest wzmocniona 11-listkową membraną. Stosunkowo niski maksymalny otwór względny optyki f/5,6-6,3 jest rekompensowany przez dalekosiężne ogniskowe i efektywne działanie systemu redukcji drgań SteadyShot z trzema różnymi ustawieniami. Autofokus na pokładzie teleobiektywu reprezentowany jest przez napęd krokowy Direct Drive SSM o minimalnej odległości ostrzenia 2,4 m. Oprócz obiektywu oferowane są telekonwertery 1,4x i 2x, zwiększające i tak już poważną ogniskową optyki o odpowiednie czynniki .
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sony 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sony.
Kup Sony 200-600mm f/5.6-6.3 G FE OSS
Wszystkie ceny 9 →Sony FE 200600 mm f/5663 G OSS Pełnoklatkowy superteleobiektyw zmiennoogni | 7 119 zł |
Sony FE 200-600 mm f/5.6-6.3 G OSS (SEL200600G.SYX) (w magazynie!) - Dosta | 8 995 zł |
Obiektyw Sony SEL FE 200-600mm F5.6-6.3 G OSS - SEL200600G + Sony SEL20TC | 10 999 zł |
Obiektyw Sony FE 200-600mm f/5.6-6.3 G OSS - CASHBACK 500zł + Dodatkowy 1 | 8 848 zł |
SONY FE 200-600 mm f/5.6-6.3 G OSS Raty 0 | 8 944 zł |