Obiektyw Sony 35mm f/1.8 FE
Wideo 14Zdjęcia 3 |
Sony 35mm f/1.8 FE |
|
Jasny, pełnoklatkowy obiektyw stałoogniskowy z kategorii stosunkowo niedrogiej optyki do mocowania Sony E. Model jest zmontowany w kompaktowej obudowie o wymiarach 66x73 mm i wadze około 280 g. Materiałami do jego produkcji są aluminium i tworzywo sztuczne. Z elementów sterujących na korpusie obiektywu dostępny jest szeroki pierścień do ustawiania ostrości i przycisk blokady ostrości z przełączaniem w tryb ręcznego celowania.
Wewnątrz wodoszczelnej obudowy Sony FE 35mm F1.8 znajduje się część optyczna składająca się z 11 elementów w 9 grupach (w tym jedna soczewka asferyczna zmniejszająca poziom aberracji chromatycznych). Przysłona obiektywu jest zaokrąglona i składa się z 9 listków. Model jest ogniskowany z odległości 22 cm, za szybkie i dokładne ustawianie ostrości odpowiada napęd liniowy systemu autofokusa. Bliżej przedniej soczewki obiektywu można zastanowić się nad gwintem do lądowania dla małych, a przez to niedrogich filtrów o średnicy 55 mm. Model wydaje się być bardzo poszukiwany wśród szerokiego grona fotografów, którzy fotografują za pomocą pełnoklatkowych bezlusterkowców Sony.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sony 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sony.
Kup Sony 35mm f/1.8 FE
Wszystkie ceny 17 →FE 35 mm F18 duża przysłona obiektyw Prime SEL35F18F | 2 964 zł |
SONY Obiektyw SONY FE 35 mm F1.8 OSS SEL35F18F Czarny | 2 549 zł |
Stałoogniskowy Sony 35 mm f/1.8 FE mocowanie typu E AF-O-SON-107 | 2 999 zł |
Sony FE 35 mm f/1.8 (SEL35F18F.SYX) (w magazynie!) - Dostawa GRATIS! | 2 545 zł |
Sony standardowy FE 35mm f1,8 Typ E | 2 550 zł |