Об'єктив Sony 50mm f/2.5 G FE (SEL-50F25G)
Відео 1Фото 2 |
Sony 50mm f/2.5 G FE |
|
Компактний "полтинник", як в народі називають фікс-об'єктиви з фокусною відстанню 50 мм, призначений для бездзеркальних камер з байонетом Sony E-mount. На чільне місце в ньому ставляться маленькі розміри (68х45 мм) і невелика вага (174 г). У жертву при цьому приноситься показник максимальної світлосили-f / 2.5. "Полтишок" покладається в справі на просту оптичну схему, складену з 9 елементів в 9 групах.
Дві лінзи в оптичній конструкції є асферичними, ще одна - з наднизькою дисперсією. В режимі автоматичного фокусування Sony FE 50mm f/2.5 G наводиться на різкість з відстані від 35 см, а якщо фокусуватися з ручну — від 31 див. Об'єктів може похвалитись відмінною різкістю по всьому полю кадру з відкритої діафрагми, також він делікатно відокремлює модель від фону при зйомках крупним планом. Ні хроматичні аберації, ні дисторсії на підсумкових зображеннях будуть не видно. Відеографи оцінять можливість включення безступінчатого ходу кільця управління діафрагмою на корпусі об'єктива. Модель має сумісність зі світлофільтрами 49 мм.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sony.
Купити Sony 50mm f/2.5 G FE
Sony FE 50 mm f/2.5 G (SEL50F25G.SYX) 500 zł taniej z kodem: SNYPORT500 (w | 3 199 zł |
Obiektyw Sony FE 50mm f/2,5 G Lens SEL50F25G + Dodatkowy 1 rok gwarancji w | 3 197 zł |
Obiektyw Sony FE 50 mm f/2.5 G (SEL50F25G.SYX) | 2 689 zł |
Obiektyw Sony FE 50 mm f/2.5 G - SEL50F25G | (w magazynie) | rabat 500 zł | 3 199 zł |
Sony E 50mm f2.5G (SEL50F25G) » rabat 500zł z kodem SONY « karta prezentow | 3 199 zł |