Об'єктив Samyang 35mm f/1.4 AF II
Відео 3Фото 15 |
Samyang 35mm f/1.4 AF II |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samyang 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samyang.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samyang 35mm f/1.4 AF II
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SAMYANG Obiektyw AF 35mm f/14 II Sony FE 23225 Czarny F1212906101 | 2 490 zł |
Stałoogniskowy Samyang AF 35mm F/1.4 Sony FE II AF-O-SYG-539 | 2 599 zł |
Obiektyw SAMYANG AF 35mm f/1.4 SONY FE II | 2 490 zł |
Obiektyw SAMYANG AF 35mm f/1.4 SONY FE II F1212906101 | 2 490 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →