Об'єктив Samyang 35mm f/1.8 AF
Відео 8Фото 4 |
Samyang 35mm f/1.8 AF |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samyang 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samyang.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samyang 35mm f/1.8 AF
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Samyang 35 mm F18 Auto Focus Compact Full Frame obiektyw szerokokątny do S | 2 321 zł |
Obiektyw SAMYANG AF 35mm f/1.8 Sony FE | 2 050 zł |
Stałoogniskowy Samyang AF 35MM F/1.8 SONY FE AF-O-SYG-512 | 1 629 zł |
Obiektyw SAMYANG AF 35mm f/1.8 Sony FE | 2 050 zł |
Obiektyw Samyang Sony E 35 mm F/1.8 | 1 840 zł |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →