Об'єктив Samyang 10mm f/2.8 ED AS NCS CS
Відео 4Фото 7 |
Samyang 10mm f/2.8 ED AS NCS CS |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samyang 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samyang.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samyang 10mm f/2.8 ED AS NCS CS
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Stałoogniskowy Samyang 10MM F/2.8 ED AS NCS CS Sony E AF-O-SYG-372 | 1 439 zł |
Obiektyw Samyang Canon EF-S 10 mm F/2.8 AS CS ED NCS | 2 290 zł |
Obiektyw SAMYANG 10 mm, f/2.8, ED AS NCS CS, bagnet Nikon | 2 508 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →