Об'єктив Samyang 14mm T3.1 IF ED AS UMC VDSLR
Відео 1Фото 3 |
Samyang 14mm T3.1 IF ED AS UMC VDSLR |
|
Надширококутний об'єктив для прогресивних користувачів: не має системи автофокусування, наводка на різкість здійснюється тільки вручну. Випускається під системи Canon, Nikon, Olympus, Minolta, Pentax, Sony і Samsung з відповідними байонетами і матрицями full frame. При фокусній відстані 14 мм забезпечує кут огляду 115,7° і світлосилу f/3.1. Діафрагма — 6-пелюсткова, з мінімальним значенням 22.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samyang 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samyang.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samyang 14mm T3.1 IF ED AS UMC VDSLR
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Stałoogniskowy SAMYANG 14MM T3.1 VDSLR MK2 CANON AF-O-SYG-527 | 2 399 zł |
Obiektyw Samyang Canon EF 14 mm F/3.1 MF MK2 VDSLR | 2 624 zł |
Samyang 14 mm T3.1 ED AS IF UMC VDSLR MFT | 1 199 zł |
Obiektyw SAMYANG 14 mm, T3.1, ED AS IF UMC VDSLR, bagnet Pentax | 1 369 zł |
Samyang 14mm T3.1 ED AS IF UMC VDSLR do Pentax | 1 369 zł |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →