Об'єктив Samyang 135mm T2.2 ED UMC VDSLR
Відео 5Фото 4 |
Samyang 135mm T2.2 ED UMC VDSLR |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samyang 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samyang.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samyang 135mm T2.2 ED UMC VDSLR
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Stałoogniskowy Samyang 135mm T2.2 VDSLR ED UMC Sony E AF-O-SYG-328 | 2 499 zł |
Obiektyw Samyang Nikon F 135 mm F/2.2 ED UMC VDSLR | 2 634 zł |
Obiektyw Samyang 135 mm T2.2 VDSLR / Nikon | 2 455 zł |
Samyang 135 Mm T2.2 Ed Umc Vdslr Mk 2 Canon Ef Lens Czarny SA1911 | 2 739 zł |
Samyang 135 Mm T2.2 Ed Umc Vdslr Mk 2 Sony E Lens Czarny SA1913 | 2 739 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →