Obiektyw Samyang 135mm T2.2 ED UMC VDSLR
Wideo 5Zdjęcia 4 |
Samyang 135mm T2.2 ED UMC VDSLR |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samyang 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samyang.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samyang 135mm T2.2 ED UMC VDSLR
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Stałoogniskowy Samyang 135mm T2.2 VDSLR ED UMC Sony E AF-O-SYG-328 | 2 499 zł |
Obiektyw Samyang Nikon F 135 mm F/2.2 ED UMC VDSLR | 2 634 zł |
Obiektyw Samyang 135 mm T2.2 VDSLR / Nikon | 2 455 zł |
Samyang 135 Mm T2.2 Ed Umc Vdslr Mk 2 Canon Ef Lens Czarny SA1911 | 2 739 zł |
Samyang 135 Mm T2.2 Ed Umc Vdslr Mk 2 Sony E Lens Czarny SA1913 | 2 739 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →