Об'єктив Sony 18-135mm f/3.5-5.6 G FE OSS (SEL18135)
Відео 10Фото 1 |
Sony 18-135mm f/3.5-5.6 G FE OSS |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sony.
Купити Sony 18-135mm f/3.5-5.6 G FE OSS
Sony E 18-135 mm F35-56 OSS uniwersalny zoom z mocowanie E stabilizacja op | 2 025 zł |
Sony E 18-135 mm f/3.5-5.6 OSS (SEL18135) - Dostawa GRATIS! | 2 774 zł |
Obiektyw E 18-135mm F3.5-5.6 OSS SONY SEL18135 | 2 792 zł |
Obiektyw Sony E 18-135mm f/3.5-5.6 OSS + Dobierz zestaw czyszczący za 1zł! | 2 775 zł |
Obiektyw Sony E 18-135 mm f/3.5-5.6 / APS-C SEL18135 | 2 774 zł |
Найчастіше кітовим об'єктивом до «тушці» кропнутого фотоапарата йде універсал з набором фокусних відстаней 18-55 мм Однак у випадку з бездзеркалками «шеститисячної» серії Sony набагато виграшніше на його фоні виглядає лінза 18-135mm f/3.5-5.6 OSS, добивающая в 2.5 рази далі.
Прогресивний кіт
Модель покриває діапазон еквівалентних фокусних відстаней 27-202.5 мм, завдяки чому доведеться впору широкому колу фотографів. Об'єктив однаково добре проявляє себе в жанрах пейзажу, стріт-фотографії, підходить для вирішення творчих завдань і справляється з портретної фотозйомкою. Правда, сильно розмити фон позаду фотомоделі з його допомогою не вийде через невисоку плаваючою світлосили (f/3.5-5.6). Також об'єктив ідеально вписується в парк обладнання тревел-фотографа.
Оптичний стаб
Символи OSS в повному неймінгу моделі натякають про наявність у бортовому обладнанні об'єктива вбудованого оптичного стаб. Він компенсує тремтіння рук фотографа і допомагає виграти пару-трійку стопів експозиції під час зйомки з рук або в умовах недостатньої освітленості без надмірного підвищення ISO.
Приємна картинка
Загалом Sony E 18-135mm f/3.5-5.6 OSS видає різку картинку без усіляких недоліків. Геометричні спотворення можуть зіпсувати кадр хіба що в ширококутному положенні зума, ніж страждає левова частка оптики з покриттям широкого діапазону фокусних відстаней. Додатковий плюсик прилітає в карму об'єктива за компактний формфактор і легка вага (325 р) — після знімального дня шия фотографа скаже окреме «спасибі».