Об'єктив Sony 40mm f/2.5 G FE (SEL-40F25G)
Відео 1Фото 21 |
Sony 40mm f/2.5 G FE |
|
Невеликий об'єктив для бездзеркальних фотоапаратів Sony з повнокадровим датчиком зображення. Модель відмінно підходить як для фото-, так і для відеозйомки. Для цього її озброїли безшумним приводом автофокусування з мінімальною дистанцією наведення на різкість від 25 см, кільцем установки діафрагми з типом ходу, що змінюється, кнопкою блокування автофокусу. Окремим рядком відеографів порадує характерне рифлення кільця діафрагми для поєднання зубчастим приводом.
Оптична формула Sony 40mm f/2.5 G FE проста — 9 елементів у 9 групах (включаючи три асферичні лінзи). Діафрагма в моделі 7-пелюсткова. Об'єктив здатний похвалитися високою різкістю з відкритою діафрагми, відмінним відблиском захисту, майже повною відсутністю хроматичних аберацій. Спільно з 40-міліметровим фіксом допускається використовувати світлофільтри діаметром 49 мм. Також зазначимо, що модель уніфікована за конструкцією з двома іншими фікс-об'єктивами на 24 мм та 50 мм — їх можна без проблем переставляти під час роботи на підвісі без необхідності повторного балансування стабілізатора.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sony.
Купити Sony 40mm f/2.5 G FE
Sony FE 40 mm f/2.5 G (SEL40F25G.SYX) (w magazynie!) - Dostawa GRATIS! | 3 269 zł |
Obiektyw Sony FE 40mm f/2,5 G Lens SEL40F25G + Dodatkowy 1 rok gwarancji w | 3 267 zł |
Obiektyw Sony FE 40 mm f/2.5 G - SEL40F25G | 3 269 zł |
Sony E 40mm f2.5G (SEL40F25G) !!! « karta prezentowa na CEWE Fotoksiążkę o | 3 275 zł |