Obiektyw Sony 24mm f/2.8 G FE (SEL-24F28)
Wideo 8Zdjęcia 57 |
Sony 24mm f/2.8 G FE |
|
„Trzy trumny, to samo z twarzy” – mówimy o obiektywach Sony o ogniskowych odpowiednio 24, 40 i 50 mm. Całe to braterstwo zadebiutowało na początku 2021 roku, na pierwszy plan wysuwa się kompaktowość, niewielka waga i te same wymiary (68x45 mm). Z praktycznego punktu widzenia możesz używać tej optyki do nagrywania filmów na gimbalach i stabilizatorach, zmiany obiektywów, ale bez rekonfiguracji dodatkowego sprzętu.
Szerokokątny obiektyw stałoogniskowy o ogniskowej 24 mm i przysłonie f/2,8 jest przystosowany do fotografowania i filmowania aparatami bezlusterkowymi Sony. Filmowcy docenią radełkowany pierścień przysłony w konstrukcji obiektywu, który współpracuje z napędem zębatym. Sony 24 mm f/2,8 G FE może pochwalić się dobrą ostrością szerokiej przysłony, cichym autofokusem i brakiem efektu oddychania. Formuła optyczna modelu składa się z 8 soczewek w 7 grupach (w tym jedna soczewka ED i trzy soczewki asferyczne). Gwint filtrów na obiektywie to 49 mm. Szerokokątne „dziecko” waży zaledwie 162 g.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sony 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sony.
Kup Sony 24mm f/2.8 G FE
Wszystkie ceny 6 →Sony SEL24F28G - obiektyw pełnoklatkowy FE 24 mm F28 G - Premium G Series | 2 504 zł |
Sony FE 24 mm f/2.8 G (SEL24F28G.SYX) (w magazynie!) - Dostawa GRATIS! | 3 299 zł |
Obiektyw Sony FE 24mm f/2,8 G Lens SEL24F28G + Dodatkowy 1 rok gwarancji w | 3 293 zł |
Obiektyw Sony FE 24 mm f/2.8 G Czarny | 3 279 zł |
Obiektyw Sony FE 24 mm f/2.8 G - SEL24F28G | 3 292 zł |
Sony FE 24mm f2.8G (SEL24F28G) !!! « karta prezentowa na CEWE Fotoksiążkę | 3 299 zł |