Obiektyw Sony 16-70mm f/4.0 ZA E OSS (SEL-1670Z)
Wideo 3 |
Sony 16-70mm f/4.0 ZA E OSS |
|
Obiektyw Zeiss z uniwersalnym zestawem ekwiwalentów ogniskowych 24–105 mm i taką samą przysłoną f/4 w całym zakresie ogniskowych. Przeznaczony do robienia zdjęć i nagrywania wideo przy użyciu przyciętych aparatów bezlusterkowych Sony z przetwornikiem obrazu APS-C. Najbardziej rozpowszechnione wśród nich były aparaty z „sześciotysięcznej” linii produktów Alpha. Obiektyw jest zbudowany zgodnie z autorskim schematem optycznym „Zeiss” Vario-Tessar.
W tym przypadku składa się z 16 elementów w 12 grupach. Podczas powiększania i ustawiania ostrości obiektyw Sony 16-70mm f/4.0 ZA E OSS nie zmienia rozmiaru ze względu na wewnętrzny ruch wszystkich elementów. Liniowy, zmotoryzowany napęd ogniskowania odpowiada za szybkie i wytrwałe autofokusowanie obiektywu. Równolegle z nim dostosowano wbudowaną końcówkę optyczną Optical StadyShot, która kompensuje drgania aparatu i minimalizuje rozmycie obrazu podczas fotografowania z ręki (szczególnie w warunkach słabego oświetlenia kadru). „Universal” jest kompatybilny z filtrami 55 mm. Obiektyw waży niewiele ponad 300 g.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sony 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sony.
Kup Sony 16-70mm f/4.0 ZA E OSS
Wszystkie ceny 8 →Sony E 16-70 F4 ZA OSS obiektywy standardowy typu zoom z mocowaniem typu E | 3 052 zł |
Sony E 16-70 mm f/4.0 ZA OSS Carl Zeiss Vario-Tessar T*(SEL1670Z.AE) (w ma | 3 665 zł |
Obiektyw SONY E 16-70 mm, f/4, ZA OSS (SEL1670Z.AE), bagnet Sony E | 4 394 zł |
Obiektyw ZEISS Sony SEL 16-70mm F4 ZA OSS - SEL1670Z + ZŁAP OKAZJĘ | 3 598 zł |
Obiektyw Sony Vario-Tessar T* E 16-70mm f/4.0 ZA OSS + Dodatkowy 1 rok gwa | 3 598 zł |