Об'єктив Tamron 17-70mm f/2.8 VC RXD Di III-A
Фото 7 |
Tamron 17-70mm f/2.8 VC RXD Di III-A |
|
Практичний "універсал «для гвардії кропнутих бездзеркалок Sony з» шеститисячної" Ліги. Головне перевага моделі-широке охоплення еквівалентних фокусних відстаней 25.5-105 мм, та ще й з постійно високою максимальною світлосилою у всьому діапазоні зумування f/2.8. Об'єктив проявить себе як в пейзажному жанрі фотографії, так і при зйомці портретів або великих планів. Оптично Tamron 17-70 F2.8 Di III-A VC RXD побудований за формулою 16 елементів в 12 групах.
Серед них затесалися один гібридний і два литих асферичних елемента для забезпечення високої роздільної здатності зображення. Також на борту моделі мешкають оптичний стабілізатор, безшумний кроковий привод системи автофокусування Rapid eXtra-silent Stepping Drive (RXD), 9-пелюсткова діафрагма для ефектного розмиття фону. Фокусується об'єктив з відстані від 19 см в ширококутному положенні зуму до 39 см на максимальному наближенні. Спільно з "універсалом" можна використовувати відповідні світлофільтри діаметром 67 мм.Об'єктив ускладнює вагу фотоапарата приблизно на 525 г і збільшує габарити комплекту з камерою на 119 мм в довжину.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tamron 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tamron.
Купити Tamron 17-70mm f/2.8 VC RXD Di III-A
Усі ціни 24 →TAMRON Fujifilm obiektyw 17-70 mm F/28 Di III-A VC RXD do bezlusterkowych | 2 890 zł |
Tamron B070 - zoom lens - 17 mm - 70 mm | 3 851 zł |
Zmiennoogniskowy Tamron 17-70mm F/2.8 Di III-A VC RXD Fuji X AF-O-TMR-173 | 3 499 zł |
Obiektyw TAMRON 17-70mm F/2.8 DI III-A VC RXD Fuji X | 3 603 zł |
Obiektyw TAMRON 17-70 mm f/2.8 Di III-A VC RXD Sony E | 2 895 zł |