Об'єктив Tamron 35-150mm f/2-2.8 VXD Di III
Tamron 35-150mm f/2-2.8 VXD Di III |
|
Вельми важкий об'єктив з розмашистим діапазоном зумування 35-150 мм.Модель є першою ластівкою з максимальною діафрагмою f/2 під лігу повнокадрових бездзеркальних фотоапаратів Sony. Відзначимо, що Світлосила у об'єктива все ж плаваюча — вона змінюється від f/2 в ширококутному положенні зума до f/2.8 при зйомці на максимальному наближенні. Охоплюючи настільки широкий масштаб фокусних відстаней, Tamron 35-150mm f/2-2.8 VXD di III підійде для різнопланових жанрів фотографії і послужить відмінним придбанням в якості універсального зума для подорожей.
У корпус моделі упакували оптичну схему з 21 елемента в 15 групах, також в ньому встановлений лінійний мотор автофокусування VXD (Voice-coil eXtreme-Torment Drive). Привід забезпечує швидку і точну наводку на різкість в автоматичному режимі. На мінімальній фокусній відстані об'єктив фокусується з відстані від 33 см, в телеположенні зума — від 85 см.діафрагма у моделі округлена, складається вона з 9 пелюсток.
У корпусі багатоцільового зума передбачається наявність інтерфейсу Connector Port для підключення до комп'ютера. Через утиліту TAMRON Lens Utility можна змінювати напрямок ходу фокусувального кільця, призначати на нього функцію управління діафрагмою, перепрограмувати кнопку утримання фокуса і оновлювати прошивку об'єктива. До ваги» тушки " фотоапарата модель додає ще близько 1165 р.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tamron 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tamron.
Купити Tamron 35-150mm f/2-2.8 VXD Di III
Усі ціни 22 →Tamron 35-150 mm F/2-28 Di III VXD do aparatów bezlusterkowych Nikon Z AFA | 7 966 zł |
Obiektyw Tamron 35-150 mm f/2-2,8 DI III VXD Sony E-Mount | 8 671 zł |
Zmiennoogniskowy Tamron 35-150mm F/2-2.8 Di III VXD Sony FE AF-O-TMR-174 | 8 899 zł |
Obiektyw TAMRON 35-150mm f/2-2.8 Di III VXD Sony FE | 8 197 zł |
Tamron 35-150 mm f/2-2.8 DI III VXD Sony E - Zapytaj o lepszą ofertę (w ma | 7 680 zł |