Obiektyw Sony 16-35mm f/4.0 G FE PZ
Zdjęcia 44 |
Sony 16-35mm f/4.0 G FE PZ |
|
Zmotoryzowany obiektyw zmiennoogniskowy z silnikami liniowymi Extreme Dynamic XD do sterowania ostrością i zoomem. Model wypuszczany pod kawalerię pełnoklatkowych bezlusterkowców Sony, adresowany jest zarówno do fotografów, jak i kamerzystów. Obiektyw obejmuje szerokokątny zakres ogniskowych 16-35 mm i ma stałą przysłonę f/4 w całym zakresie ogniskowych. Na konstrukcję optyczną Sony 16-35mm f/4.0 G FE PZ składa się 13 soczewek ustawionych w 12 grupach.
Zawiera dwa zaawansowane elementy asferyczne, konwencjonalną soczewkę asferyczną, po jednym ED i Super ED. Obiektyw skupia się na ostrości z odległości 28 cm na krótkim końcu i od 24 cm na maksymalnym przybliżeniu. Zwróć uwagę, że ostrość i powiększenie modelu są wewnętrzne. Konstrukcja obiektywu zapewnia osobne pierścienie do sterowania zoomem, ostrością i przysłoną. Ostatni pierścień można przełączyć w tryb bezstopniowy, a pierścień ręcznego ustawiania ostrości ma skok liniowy. Również zoomem ma się sterować selektorem kołyskowym, a szybkość zmiany ogniskowej zależy od tego, jak bardzo dźwignia odchyla się od położenia środkowego. Obiektyw jest chroniony przed kurzem i wilgocią, a jego przednia soczewka ma powłokę fluorową. Model jest kompatybilny z filtrami o średnicy 72 mm. Obiektyw aparatu zwiększa wagę „tuszy” tuszy o 353 g.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sony 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sony.
Kup Sony 16-35mm f/4.0 G FE PZ
Wszystkie ceny 6 →Sony SELP1635G Pełnowymiarowy obiektyw z zoomem FE PZ 16-35 mm F4 G Premiu | 5 608 zł |
Sony FE 16-35 mm f/4 G (SELP1635G) (w magazynie!) - Dostawa GRATIS! | 6 995 zł |
SONY FE PZ 16-35 MM F4 G Raty 0 | 5 888 zł |
Obiektyw Sony FE PZ 16-35mm F4 G Czarny | 5 899 zł |
Obiektyw Sony FE PZ 16-35 mm F4 G SELP1635G | 6 995 zł |
Sony FE PZ 16-35mm F/4 G (SELP1635G) « karta prezentowa na CEWE Fotoksiążk | 6 999 zł |