Obiektyw Sony 50mm f/1.2 GM FE
Wideo 9Zdjęcia 7 |
Sony 50mm f/1.2 GM FE |
|
Superszybka „pięćdziesiąt kopiejek” specjalnie dla posiadaczy pełnoklatkowych bezlusterkowców Sony. Kluczową cechą obiektywu jest maksymalny otwór przysłony f/1.2 jako gwarancja małej głębi ostrości i możliwość płynnego fotografowania w warunkach słabego oświetlenia bez nadmiernego naciskania ISO. Wyrazisty efekt bokeh obiektywu wspomaga 11-listkowa konstrukcja przysłony. Sony 50 mm f/1,2 GM FE zapewnia szybki i dokładny, cichy autofokus, wyjątkowo niski oddech, niskie winietowanie i niskie zniekształcenia geometryczne.
W sumie obiektyw zawiera 14 elementów w 10 grupach. Spośród atrybutów profesjonalnej optyki serii G-Master, model ma pierścień regulacji przysłony z kliknięciami, które można wyłączyć, co przyda się podczas nagrywania wideo. W scenach z podświetleniem obiektyw wyciąga przyzwoitą jakość obrazu dzięki specjalnej powłoce obiektywu Sony Nano AR Coating II. Waga „pięćdziesięciu dolarów” to 778 g, wymiary - 87x108 mm. Średnica przedniego gwintu do montażu filtra na obiektywie wynosi 72 mm.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sony 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sony.
Kup Sony 50mm f/1.2 GM FE
Wszystkie ceny 7 →Sony FE 50 mm f/1.2 GM (SEL50F12GM.SYX) (w magazynie!) - Dostawa GRATIS! | 10 799 zł |
Obiektyw Sony SEL FE 50MM F1.2 GM - SEL50F12GM - SONY CASHBACK 1000 ZŁ + F | 10 428 zł |
Obiektyw Sony FE GM 50mm f/1.2 - Raty , Darmowa dostawa | 10 799 zł |
Sony FE 50 mm f/1.2 GM Raty 0 | 8 997 zł |
Obiektyw Sony FE 50mm f/1.2 GM (SEL50F12GM) + filtr UV | 9 253 zł |
Obiektyw Sony FE 50 mm f/1.2 GM - SEL50F12GM | (w magazynie) + cashback 10 | 10 799 zł |
Sony FE 50mm f/1.2 GM (SEL50F12GM) » PLUS CASHBACK SONY 1000zł !!! « karta | 10 799 zł |