Obiektyw Sony 15mm f/1.4 G E
Zdjęcia 6 |
Sony 15mm f/1.4 G E |
|
Przycięty obiektyw stałoogniskowy na osłonę bezlusterkowców Sony z matrycą APS-C. Model należy do serii G-optics (Golden), pod skrzydłami której kryją się w pełni wysokiej klasy obiektywy o ulepszonych właściwościach optycznych i doskonałej jakości wykonania. W ekwiwalencie pełnoklatkowym Sony 15mm f/1.4 G E fotografuje z ogniskową około 23mm. Maksymalny otwór przysłony to f/1.4, co pozwala skutecznie rozmyć tło podczas fotografowania z małą głębią ostrości.
Model skupia się na wnętrzu. Za automatyczne ustawianie ostrości odpowiadają dwa napędy liniowe „pod maską” obiektywu. Aby zmienić przysłonę, do konstrukcji stałej wprowadzono osobny pierścień sterujący, który może pracować w trybie bezstopniowym. Pierścień ręcznego ustawiania ostrości obiektywu ma skok liniowy. Z pozostałych kontrolek na korpusie modelu znalazło się miejsce na włącznik „MF/AF” oraz przycisk blokady ostrości. Obiektyw jest kompatybilny z filtrami o średnicy 55 mm. Waga szerokokątnego fixa to 219 g.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sony 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sony.
Kup Sony 15mm f/1.4 G E
Sony E 15 mm F14 G Obiektyw szerokokątny APSC z stałą ogniskową SEL15F14G | 2 961 zł |
Sony E 15 mm f/1.4 G (SEL15F14G) (w magazynie!) - Dostawa GRATIS! | 3 999 zł |
Obiektyw Sony E 15mm f/1.4 G SEL15F14G - CASHBACK 500zł + Dodatkowy 1 rok | 3 139 zł |
Obiektyw Sony E 15 mm F1.4 G APS-C | SEL15F14G | 3 137 zł |
Sony E 15mm f/1.4 G (SEL15F14G) » CASHBACK 500 zł « karta prezentowa na CE | 3 138 zł |