Об'єктив Sigma 17mm f/4.0 DG DN C
Фото 7 |
Sigma 17mm f/4.0 DG DN C |
|
Все пізнається в порівнянні: змінна оптика для фотоапаратів від сторонніх виробниківОбьективы від альтернативних брендів: гроші на вітер або приріст в якості зображення?
Що в імені моєму? Маркування об'єктивів SigmaКомбінації символів у назві об'єктива розкривають більшість його секретів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sigma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sigma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sigma 17mm f/4.0 DG DN C
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
17 mm F40 DG DN do uchwytu L 415969 | 2 956 zł |
SIGMA Obiektyw C 17/4 DG DN Sony-E I-SERIES | 2 990 zł |
Sigma C 17 mm f/4 DG DN L-Mount - Dostawa GRATIS! + 3 LATA GWARANCJI | 2 989 zł |
Sigma Obiektyw 17 mm F40 DG DN do montażu Sony E 415965 | 2 744 zł |
SIGMA Obiektyw C 17/4 DG DN L-mount | 2 990 zł |
Sigma C 17 mm f/4 DG DN Sony E (w magazynie!) - Dostawa GRATIS! + 3 LATA G | 2 989 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →