Obiektyw Sigma 17mm f/4.0 DG DN C
Zdjęcia 7 |
Sigma 17mm f/4.0 DG DN C |
|
Wszystko jest względne: wymienne obiektywy do aparatów od innych producentówObiektywy alternatywnych marek to wyrzucanie pieniędzy w błoto czy poprawa jakości obrazu?
Co mam na imię? Oznaczenia obiektywów SigmaKombinacje znaków w nazwie obiektywu zdradzają większość jego tajemnic
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sigma 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sigma.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sigma 17mm f/4.0 DG DN C
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sigma Obiektyw 17 mm F40 DG DN do montażu Sony E 415965 | 2 759 zł |
SIGMA Obiektyw C 17/4 DG DN Sony-E I-SERIES | 2 990 zł |
Sigma C 17 mm f/4 DG DN L-Mount - Dostawa GRATIS! + 3 LATA GWARANCJI | 2 989 zł |
Obiektyw Sigma 17 mm f/4 DG DN Contemporary / Sony E + 3 lata gwarancji | 2 899 zł |
17 mm F40 DG DN do uchwytu L 415969 | 2 978 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →