Obiektyw Sony 135mm f/1.8 GM FE (SEL135F18GM)
Wideo 2Zdjęcia 8 |
Sony 135mm f/1.8 GM FE |
|
Obiektyw z najwyższej półki według najwyższych standardów serii G-Master, stworzony z myślą o profesjonalnych fotografach i filmowcach. Model nadaje się do gatunku fotografii portretowej, poradzi sobie z filmowaniem ślubów i wydarzeń sportowych. Jego główną zaletą jest ogniskowa 135 mm w połączeniu z przysłoną f/1.8. Obiektyw rysuje ostry obraz już z otwartej przysłony, nie ulega aberracji chromatycznej i sferycznej, a także charakteryzuje się niesamowitym bokeh.
Piękne rozmycie tła osiągnięto dzięki 9-listkowej, zaokrąglonej przesłonie przysłony. Sony FE 135mm F1.8 GM jest wyposażony w pierścienie ostrości i przysłony. Pierwszy pierścień ma suw liniowy, drugi obraca się zarówno krokowo, jak i bezstopniowo, co docenią filmowcy. Szybkość autofokusa obiektywu można zwiększyć za pomocą trzypozycyjnego ogranicznika odległości. Model jest kompatybilny z filtrami świetlnymi 82 mm, waży niecały kilogram (950 g) i jest montowany w walizce o wymiarach 90x127 mm.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sony 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sony.
Kup Sony 135mm f/1.8 GM FE
Sony FE 135 mm f/18 GM Pełnoklatkowy teleobiektyw stałoogniskowy SEL135F18 | 7 106 zł |
Sony FE 135 mm f/1.8 GM (SEL135F18GM.SYX) 500 zł taniej z kodem: SNYPORT50 | 7 499 zł |
Obiektyw FE 135mm F1.8 GM SONY SEL135F18GM | 8 069 zł |
Obiektyw Sony FE GM 135mm f/1.8 + 3 lata DICARDEW3E (dodatkowe 3 lata gwar | 7 498 zł |
Obiektyw Sony FE 135 mm f/1.8 GM - SEL135F18GM | (w magazynie) + rok dodat | 7 499 zł |
Mistrz portretów z ogniskową 135 mm
Sony oferuje fotografom jasny obiektyw stałoogniskowy FE 135 mm f/1.8 GM, idealny do portretów. Kompaktowe wymiary i waga 950 g sprawiają, że obiektyw ten jest wygodny w pracy w terenie, a pyłoszczelna i odporna na wilgoć obudowa zapewnia niezawodność w każdych warunkach fotografowania.
Konstrukcja optyczna obejmuje soczewki asferyczne i specjalne, które gwarantują wysoką ostrość obrazu i brak aberracji. Szczególną uwagę należy zwrócić na asferyczny element XA, który zapewnia idealne wykończenie powierzchni w celu uzyskania wyraźnego efektu bokeh.
Doskonały bokeh i jakość obrazu
Obiektyw Sony FE 135 mm f/1.8 GM jest ostry i zapewnia wspaniały efekt bokeh dzięki 11-listkowej przysłonie. Specjalne powłoki na soczewkach minimalizują odblaski i odbicia, zapewniając wyraźny obraz w każdych warunkach fotografowania.
Wygoda i funkcjonalność dla profesjonalistów
Liniowy pierścień ostrości i obrotowy pierścień przysłony z możliwością płynnego lub bezstopniowego obrotu sprawiają, że obiektyw ten jest idealnym narzędziem zarówno dla fotografów, jak i kamerzystów. Autofokus zapewniają dwa silniki SSM, które gwarantują szybkie i dokładne ustawianie ostrości. Programowalne przyciski i trójpozycyjny ogranicznik odległości ostrzenia zwiększają wygodę obsługi.
Sony FE 135mm f/1.8 GM to doskonały wybór do profesjonalnej fotografii, łączący wysoką jakość obrazu, funkcjonalność i łatwość obsługi.