Obiektyw Sony 70-300mm f/4.5-5.6 G FE OSS (SEL-70300G)
Wideo 4 |
Sony 70-300mm f/4.5-5.6 G FE OSS |
|
Wszystko jest względne: wymienne obiektywy do aparatów od innych producentówObiektywy alternatywnych marek to wyrzucanie pieniędzy w błoto czy poprawa jakości obrazu?
Oznaczenia obiektywów SonyNauka odczytywania danych obiektywu za pomocą skrótów w jego nazwie
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sony 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sony.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sony 70-300mm f/4.5-5.6 G FE OSS
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sony Sel70300GSyx Obiektyw Czarny Sony E SEL70300G | 4 310 zł |
Zmiennoogniskowy Sony 70-300 mm f/4.5-f/5.6 G OSS mocowanie typu E AF-O-SO | 5 399 zł |
Sony FE 70-300 mm f/4.5-5.6 G OSS (SEL70300G.SYX) (w magazynie!) - Dostawa | 4 827 zł |
Obiektyw SONY FE 70-300mm F4.5-5.6 G OSS SEL70300G.SYX | 5 424 zł |
Obiektyw Sony Sony E F/22 | 4 822 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →