Filtr fotograficzny Hoya Pro ND 100 49 mm
Hoya Pro ND 100 49mm |
Średnica | 49 mm | Rodzaj | neutralny | Współczynnik przyciemniania | 6.2 x | Data dodania do E-Katalog | czerwiec 2014 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem
zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hoya 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hoya.
Kup Hoya Pro ND 100 49 mm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
|
| Hoya YPND010049 Pro ND-Filter Neutral Density 100 49mmReduziert die einfallende Lichtmenge um 6 2/3 Blendenstufen und ermöglichen so längere Belichtungszeiten in besonders hellen Umgebungen
Bei Mittagssonne z.B. lässt offenblendig fotografieren oder durch entsprechend verlängerte Belichtungszeiten mystisch anmutende Wasser- oder Menschenbewegungen erzeugen
Ergänzt durch die perfekte Farbbalance werd... więcejen Hoya PRO ND Filter zum unverzichtbaren Arbeitsmittel für anspruchsvolle Fotografen und Filmer
Die Filter sind mit schwarz eingefasstem Glas ausgestattet, um mögliche Lichtreflexe durch die Außenseiten zu reduzieren
Lieferumfang: Hoya PRO ND 100 49mm, UV-geschützte Filterbox
Reduziert die einfallende Lichtmenge um 6 2/3 Blendenstufen und ermöglichen so längere Belichtungszeiten in besonders hellen Umgebungen
Bei Mittagssonne z.B. lässt offenblendig fotografieren oder durch entsprechend verlängerte Belichtungszeiten mystisch anmutende Wasser- oder Menschenbewegungen erzeugen
Ergänzt durch die perfekte Farbbalance werden Hoya PRO ND Filter zum unverzichtbaren Arbeitsmittel für anspruchsvolle Fotografen und Filmer
Die Filter sind mit schwarz eingefasstem Glas ausgestattet, um mögliche Lichtreflexe durch die Außenseiten zu reduzieren
Lieferumfang: Hoya PRO ND 100 49mm, UV-geschützte Filterbox Amazon.pl
Złóż skargę | 77 zł | | |
|
| Hoya PRO ND100 49 MM AF-A-HOY-626Hoya PRO ND100 49 MM - ✔️ Świetne ceny, ✔️ zakupy na raty, ✔️ opinie, ✔️ specyfikacja, ✔️ darmowa dostawa i odbiór w sklepach Komputronik! Komputronik.plZłóż skargę | 77 zł | | |
|
| Filtr szary Hoya PRO ND100 49mmRedukuje ilość światła docierającego do matrycy o 6 i 2/3 działki przysłony. Filtry HOYA z serii PRO ND100 49mm to obecnie najbardziej zaawansowane technolog... EmpikZłóż skargę | 91 zł | | |
Modyfikacje Hoya Pro ND 100
Ceny na Hoya Pro ND 100 |
---|
| Hoya Pro ND 100 49 mm | | od 77 zł | 4 oferty |
| Hoya Pro ND 100 52 mm | | od 59 zł | 4 oferty |
| Hoya Pro ND 100 55 mm | | od 110 zł | 4 oferty |
| Hoya Pro ND 100 67 mm | | od 170 zł | 1 oferta |
| Hoya Pro ND 100 72 mm | | od 180 zł | 3 oferty |
| Hoya Pro ND 100 77 mm | | od 209 zł | 3 oferty |
| Hoya Pro ND 100 82 mm | | od 239 zł | 3 oferty |
Dynamika cen dla Hoya Pro ND 100 49 mm