Obiektyw Sony 50mm f/1.4 GM FE
Zdjęcia 32 |
Sony 50mm f/1.4 GM FE |
|
Wszystko jest względne: wymienne obiektywy do aparatów od innych producentówObiektywy alternatywnych marek to wyrzucanie pieniędzy w błoto czy poprawa jakości obrazu?
Oznaczenia obiektywów SonyNauka odczytywania danych obiektywu za pomocą skrótów w jego nazwie
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sony 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sony.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sony 50mm f/1.4 GM FE
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sony FE 50 mm f/1.4 GM (SEL50F14GM.SYX) 500 zł taniej z kodem: SNYPORT500 | 8 184 zł |
Obiektyw Sony SONY FE GM 50 mm f/1.4 (SEL50F14GM) | 7 083 zł |
Obiektyw Sony SEL50F14GM FE 50mm F1.4 GM | 8 569 zł |
SONY FE GM 50 mm f/1.4 (SEL50F14GM) | 6 799 zł |
Sony SEL50F14GM FE 50mm F1.4 GM Lens ...nie z tej ziemi - OFERTY z KOSMOSU | 7 440 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →