Obiektyw Laowa 58mm f/2.8 2X Ultra-Macro APO
Wideo 9Zdjęcia 27 |
Laowa 58mm f/2.8 2X Ultra-Macro APO |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Laowa 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Laowa.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Laowa 58mm f/2.8 2X Ultra-Macro APO
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LAOWA Venus Optics 58 mm f/2.8 2x Ultra Macro APO do Sony E AF-O-LOWA-075 | 2 994 zł |
Venus Optics Laowa 58 mm f/2.8 2x Ultra Macro APO do Sony E - Dostawa GRAT | 2 799 zł |
Obiektyw Venus Optics Obiektyw Venus Optics Laowa 58 mm f/2,8 2x Ultra Mac | 2 799 zł |
LAOWA Venus Optics 58 mm f/2.8 2x Ultra Macro APO do Canon RF AF-O-LOWA-07 | 2 990 zł |
LAOWA Venus Optics 58 mm f/2.8 2x Ultra Macro APO do Nikon Z AF-O-LOWA-074 | 2 999 zł |
Venus Optics Laowa 58 mm f/2,8 2x Ultra Macro APO do Nikon Z - Dostawa GRA | 2 799 zł |
Venus Optics Laowa 58 mm f/2,8 2x Ultra Macro APO do Canon RF - Dostawa GR | 2 799 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →