Obiektyw Laowa 17mm f/1.8 MFT
Wideo 6Zdjęcia 8 |
Laowa 17mm f/1.8 MFT |
|
Obiektyw mocuje się za pomocą adaptera MFT.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Laowa 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Laowa.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Laowa 17mm f/1.8 MFT
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Venus Optics Laowa C-Dreamer 17 mm f/1,8 do Micro 4/3 | 999 zł |
Obiektyw Laowa 17mm f/1,8 - mikro 4/3 - Raty | 1 099 zł |
Obiektyw LAOWA C-Dreamer 17 mm f/1.8 | Bezpłatny transport | 999 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →