Obiektyw Laowa 25mm f/2.8 2.5-5X Ultra Macro
Wideo 5Zdjęcia 32 |
Laowa 25mm f/2.8 2.5-5X Ultra Macro |
|
Niezwykły obiektyw makro 10,3° do popularnych lustrzanek cyfrowych i pełnoklatkowych aparatów bezlusterkowych Sony E z bagnetem. Jednocześnie jego ogniskowa wynosi 25 mm, a maksymalny otwór przysłony to f/2.8. Ustawianie ostrości podczas fotografowania ma być czysto ręczne. Konstrukcja optyczna obiektywu składa się z 8 elementów w 6 grupach, w tym soczewki o bardzo niskiej dyspersji, która minimalizuje aberracje chromatyczne.
Każdy element optyczny jest pokryty wielowarstwową powłoką eliminującą odblaski i odbicia. Laowa 25mm f/2.8 2.5-5X Ultra Macro zamknięta jest w metalowej obudowie o wymiarach 82x65 mm i wadze około 400 g. Przysłona obiektywu ma konstrukcję 8-listkową. Instalacja tradycyjnych filtrów tutaj oczywiście nie jest przewidziana. Dostępny jest model współpracujący z wyżej wymienionym mocowaniem bezlusterkowym Sony E, a także z mocowaniami lustrzanymi Canon EF, Nikon F, Pentax K.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Laowa 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Laowa.
Kup Laowa 25mm f/2.8 2.5-5X Ultra Macro
Wszystkie ceny 16 →LAOWA Objectif 25mm f/28 Makro pour Nikon VE2528N | 2 099 zł |
LAOWA Venus Optics 25 mm f/2.8 Ultra Macro do Nikon F AF-O-LOWA-063 | 2 434 zł |
Venus Optics Laowa 25 mm f/2,8 Ultra Macro do Canon EF - Dostawa GRATIS! | 2 099 zł |
Obiektyw VENUS OPTICS LAOWA 25 mm f/2.8 Ultra Macro do Canon RF | 2 600 zł |
Obiektyw Laowa 25mm f/2.8 2.5-5X Ultra Makro (Nikon Z) - Raty , Darmowa do | 2 099 zł |