Obiektyw Laowa 24mm f/14 2x Macro Probe (VE2414CC)
Wideo 20Zdjęcia 18 |
Laowa 24mm f/14 2x Macro Probe |
|
Wbudowana lampa błyskowa w przednim obiektywie. Makro z 2-krotnym powiększeniem. Całkiem długo.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Laowa 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Laowa.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Laowa 24mm f/14 2x Macro Probe
Wszystkie ceny 26 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LAOWA 24 mm f/14 2 x próbka Macro do Canon RF SEE-X1 | 9 787 zł |
LAOWA Venus Optics Probe 24 mm f/14 Macro 2:1 do Canon RF AF-O-LOWA-168 | 8 290 zł |
Venus Optics Laowa Periprobe Cine 24 mm T14 Macro 2:1 Canon EF - Dostawa G | 11 999 zł |
Obiektyw Venus Optics Laowa Probe Canon EF 24 mm F/14 | 7 989 zł |
Obiektyw Laowa 24mm f/14 makro 2x Probe (Canon EF) - Raty , Darmowa dostaw | 8 999 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →