Obiektyw Laowa 100mm f/2.8 2x Ultra Macro APO
Wideo 8Zdjęcia 6 |
Laowa 100mm f/2.8 2x Ultra Macro APO |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Laowa 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Laowa.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Laowa 100mm f/2.8 2x Ultra Macro APO
Wszystkie ceny 23 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Laowa VE10028C obiektyw i filtr aparatu SLR obiektyw makro czarny - Obiekt | 3 298 zł |
Stałoogniskowy LAOWA Venus Optics Obiektyw CA-Dreamer 100 mm f/2,8 Macro 2 | 3 354 zł |
Obiektyw LAOWA CA-Dreamer 100mm f/2.8 Macro do Pentax K | 3 299 zł |
Venus Optics Laowa CA-Dreamer 100 mm f/2.8 Macro 2:1 Sony E (w magazynie!) | 2 799 zł |
Obiektyw LAOWA CA-Dreamer 100 mm f/2.8 Macro 2:1 Nikon Z VO1641 | 2 799 zł |
pokaż 18 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →