Obiektyw Laowa 85mm f/5.6 2X Ultra-Macro APO
Zdjęcia 7 |
Laowa 85mm f/5.6 2X Ultra-Macro APO |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Laowa 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Laowa.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Laowa 85mm f/5.6 2X Ultra-Macro APO
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LAOWA Objectif 85mm f/56 2X Ultra Macro APO compatible avec Sony FE 85mm f | 4 460 zł |
Stałoogniskowy LAOWA Venus Optics Obiektyw 85 mm f/5,6 2x Ultra Macro APO | 2 599 zł |
Obiektyw VENUS OPTICS LAOWA 85mm f/5.6 2x Ultra Macro APO do Canon RF | 2 599 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →