Obiektyw Laowa 65mm f/2.8 2X Ultra-Macro
Wideo 2Zdjęcia 11 |
Laowa 65mm f/2.8 2X Ultra-Macro |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Laowa 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Laowa.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Laowa 65mm f/2.8 2X Ultra-Macro
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LAOWA Objectif 65mm f/28 2X Ultra Macro compatible avec Sony E VE6528SE | 2 317 zł |
Stałoogniskowy LAOWA Venus Optics Obiektyw 65 mm f/2,8 2x Ultra Macro APO | 2 149 zł |
Venus Optics Laowa 65mm f/2,8 2x Ultra Macro APO do Fujifilm X - Dostawa G | 2 299 zł |
Obiektyw Venus Optics Laowa Fujifilm X 65 mm F/2.8 | 2 290 zł |
Obiektyw VENUS OPTICS LAOWA 65 mm f/2.8 2x Ultra Macro APO do Nikon Z | 2 149 zł |
pokaż 6 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →