Об'єктив Laowa 65mm f/2.8 2X Ultra-Macro
Відео 2Фото 11 |
Laowa 65mm f/2.8 2X Ultra-Macro |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Laowa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Laowa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Laowa 65mm f/2.8 2X Ultra-Macro
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
LAOWA Objectif 65mm f/28 2X Ultra Macro compatible avec Sony E VE6528SE | 2 192 zł |
Stałoogniskowy LAOWA Venus Optics Obiektyw 65 mm f/2,8 2x Ultra Macro APO | 2 149 zł |
Venus Optics Laowa 65mm f/2,8 2x Ultra Macro APO do Sony E - Dostawa GRATI | 2 099 zł |
Obiektyw Venus Optics Obiektyw Venus Optics Laowa 65 mm f/2,8 2x Ultra Mac | 2 134 zł |
Obiektyw Laowa 65mm f/2,8 Ultra Makro APO (Canon EF-M) - Raty , Darmowa do | 2 099 zł |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →