Об'єктив Laowa 24mm f/14 2x Macro Probe (VE2414CC)
Відео 20Фото 18 |
Laowa 24mm f/14 2x Macro Probe |
|
Вбудована спалах в передню лінзу. Макро з 2х збільшенням. Досить довгий.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Laowa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Laowa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Laowa 24mm f/14 2x Macro Probe
Усі ціни 28 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
LAOWA 24 mm f/14 2 x próbka Macro do Canon RF SEE-X1 | 9 787 zł |
LAOWA Venus Optics Probe 24 mm f/14 Macro 2:1 do Canon RF AF-O-LOWA-168 | 8 290 zł |
Obiektyw LAOWA Probe 24 mm f/14 | 7 698 zł |
Venus Optics Laowa Periprobe Cine 24 mm T14 Macro 2:1 Canon EF - Dostawa G | 11 999 zł |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →