Об'єктив Laowa 7.5mm f/2 MFT
Відео 10Фото 16 |
Laowa 7.5mm f/2 MFT |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Laowa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Laowa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Laowa 7.5mm f/2 MFT
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
LAOWA 75 mm f/20 A dla MFT A063S | 3 154 zł |
Stałoogniskowy LAOWA Venus Optics Obiektyw C-Dreamer Standard 7,5 mm f/2,0 | 2 294 zł |
Obiektyw Venus Optics Laowa 4/3 7.5 mm F/2 | 2 199 zł |
Venus Optics Laowa C-Dreamer 7,5 mm f/2,0 AE z automatyczną przysłoną do M | 2 299 zł |
Obiektyw Laowa 7,5mm f/2.0 (Mikro 4/3) - standard czarny - Raty , Darmowa | 2 599 zł |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →