Об'єктив Laowa 9mm f/2.8 Zero-D
Відео 12Фото 7 |
Laowa 9mm f/2.8 Zero-D |
|
Мануальний надширик, розрахований на використання спільно з дзеркальними фотоапаратами формату APS-C провідних марок. Зокрема, модель випускається під системи Sony E, Fujifilm X і Canon EF-M. трохи пізніше» в люди " вийшла версія об'єктива під сімейство камер з сенсором зображення Micro 4/3. Ширик добре впорається зі зйомкою пейзажів і архітектури. Приставка Zero-D в його розгорнутому імені говорить про» нульовий " дисторсії, чого складно досягти на такому широкому куті зйомки (113°).
У laowa 9mm f/2.8 Zero-D визначають високу світлосилу f / 2.8, металевий корпус і пелюсткову бленду в комплекті. Оптично модель сконструйована за формулою»15 елементів в 10 групах". У схемі використані три спеціальні лінзи з низькою дисперсією (ED) і два скляних асферичних елемента. Діафрагма у об'єктива 7-пелюсткова. Важить модель всього-на-всього 215 г, а розміри її корпусу складають 60х53 мм. поблизу передньої лінзи об'єктива розміщується різьблення для установки світлофільтрів посадкового діаметра 49 мм.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Laowa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Laowa.
Купити Laowa 9mm f/2.8 Zero-D
Усі ціни 15 →laowa 9 mm F/28 Zero-d SLR Cel Extra szeroki czarny soczewki i filtry apar | 2 299 zł |
Stałoogniskowy LAOWA Venus Optics Obiektyw C&D-Dreamer 9 mm f/2,8 Zero-D d | 2 694 zł |
Venus Optics LAOWA C&D-Dreamer 9 mm f/2.8 Zero-D / Fujifilm X (w magazynie | 2 299 zł |
Obiektyw Venus Optics Laowa C&D-Dreamer Fujifilm X 9 mm F/2.8 | 2 325 zł |
Obiektyw LAOWA C&D-Dreamer 9 mm f/2,8 Zero-D Fujifilm X | 2 326 zł |