Obiektyw Tamron 70-300 f/4.5-6.3 RXD Di III
Wideo 2Zdjęcia 56 |
Tamron 70-300 f/4.5-6.3 RXD Di III |
|
Mały i kompaktowy model jak na standardy teleobiektywów ze zmiennym „widelcem” o ogniskowych 70-300 mm. Dostępne dla pełnoklatkowych aparatów bezlusterkowych Sony z mocowaniem typu E. Obiektyw ma niską „pływającą” przysłonę f/4,5-6,3 i jest przeznaczony do fotografii na duże odległości. Wewnątrz znajduje się napęd autofokusa RXD (Rapid eXtra-silent stepping Drive), którego praca ma na celu błyskawiczne i bezbłędne działanie autofokusa.
Konstrukcja optyczna Tamrona 70-300 f/4.5-6.3 RXD Di III zawiera 15 elementów w 10 grupach, wykorzystujących soczewkę LD do tłumienia aberracji chromatycznych. Aby wyeliminować odblaski i odbicia, na powierzchnię soczewek nakładana jest zastrzeżona powłoka antyrefleksyjna firmy BBAR. Membrana modelu jest 9-łopatkowa. Przy długości korpusu 148 mm teleobiektyw waży tylko nieco ponad pół kilograma (545 g). Na obiektywie nie ma systemu stabilizacji, więc przy jego użyciu często potrzebna jest pomoc statywu.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tamron 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tamron.
Kup Tamron 70-300 f/4.5-6.3 RXD Di III
Wszystkie ceny 23 →Tamron A047 70-300mm F/45-63 Di III RXD Nikon Z | 2 038 zł |
Tamron A047 - telephoto zoom lens - 70 mm - 300 mm | 2 323 zł |
Zmiennoogniskowy Tamron 70-300mm F/4.5-6.3 DI III RXD NIKON Z AF-O-TMR-168 | 2 999 zł |
Obiektyw TAMRON 70-300mm f/4.5-6.3 Di III RXD Sony FE | 2 377 zł |
Obiektyw TAMRON 70-300mm f/4.5-6.3 Di III RXD Sony FE | 2 377 zł |