Obiektyw Tamron 35mm f/2.8 OSD Di III M1:2
Zdjęcia 33 |
Tamron 35mm f/2.8 OSD Di III M1:2 |
|
Kompaktowy i lekki obiektyw stałoogniskowy do użytku w szerokiej gamie scen zdjęciowych. Nadaje się do fotografowania krajobrazów i architektury, portretów i zbliżeń w skali 1:2. Tamron 35mm f/2.8 Di III OSD M1:2 zbliża się do zakresu makro dzięki ogniskowaniu z odległości 12 cm. Obiektyw stałoogniskowy produkowany jest w wersji do mocowania bagnetowego Sony E-mounth. Pod względem rysunku charakteryzuje się wysoką ostrością w całym polu kadru przy otwartej przysłonie f/2.8, prawie zerowej aberracji chromatycznej i łagodnej dystorsji.
Mucha w maści w beczce z miodem - widoczne winietowanie w rogach obrazu na otwartych otworach 7-łopatkowej przesłony. Optycznie model składa się z 9 elementów w 8 grupach, w tym jednej szklanej soczewki asferycznej i jednej soczewki o niskiej dyspersji. Soczewki są wielokrotnie powlekane powłoką BBAR w celu zmniejszenia odblasków i odbić w konstrukcji optycznej. Nie zapomnieliśmy o szybkim napędzie autofokusa. Ponadto model posiada podstawowy poziom ochrony przed kurzem i wilgocią.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tamron 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tamron.
Kup Tamron 35mm f/2.8 OSD Di III M1:2
Wszystkie ceny 11 →Tamron Obiektyw do Aparatu Czarny 35 mm F053SF | 841 zł |
Obiektyw TAMRON 35MM F/2.8 DI III OSD M1:2 SONY FE | 1 137 zł |
Stałoogniskowy Tamron 35MM F/2.8 DI III OSD M1:2 SONY FE AF-O-TMR-157 | 1 099 zł |
Obiektyw TAMRON 35 mm f/2.8 Di III OSD M1:2 | 1 049 zł |
Obiektyw TAMRON 35 mm f/2.8 Di III OSD M1:2 | 1 049 zł |