Obiektyw Tamron 20mm f/2.8 OSD Di III M1:2
Wideo 1Zdjęcia 26 |
Tamron 20mm f/2.8 OSD Di III M1:2 |
|
Szerokokątny obiektyw stałoogniskowy z funkcją makro, zapewniający maksymalne powiększenie do 1:2. Model skupia się na ostrości z minimalnej odległości 11 cm od płaszczyzny matrycy aparatu. Te. od przedniej krawędzi obiektywu odległość ta wynosi 3 cm Użytkownik ma prawo polegać na cichym napędzie autofokusa OSD lub ustawić ostrość ręcznie - obiektyw został wyposażony w elektroniczny pierścień ustawiania ostrości o nieliniowym skoku (im płynniejszy jest obrócony, tym mniejszy jest krok przesunięcia obiektywu).
Tamron 20mm f/2.8 OSD Di III M1:2 ma 10 soczewek w 9 grupach, w tym dwie soczewki ED, parę formowanych elementów asferycznych i powłokę antyrefleksyjną BBAR. Przysłona obiektywu stałoogniskowego jest 7-listkowa z zaokrągleniem. Przedni obiektyw 20mm stałoogniskowy posiada gwint na filtry o średnicy 67mm. Model ma wymiary 73x64 mm i waży około 220 g. Obiektyw produkowany jest na osłonę pełnoklatkowych bezlusterkowców Sony z bagnetem typu E.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tamron 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tamron.
Kup Tamron 20mm f/2.8 OSD Di III M1:2
Wszystkie ceny 8 →Tamron 20 mm F/28 Di III OSD M 12 - do Sony-FE F050SF | 1 201 zł |
Tamron F050 - wide-angle lens - 20 mm | 1 613 zł |
Stałoogniskowy Tamron 20MM F/2.8 DI III OSD M1:2 SONY FE AF-O-TMR-155 | 1 599 zł |
Obiektyw Tamron Sony E 20 mm F/2.8 III DI | 1 474 zł |
Obiektyw Tamron 20Mm F/2.8 Di Iii Osd M1:2 Sony Fe | 1 755 zł |