Obiektyw Samyang 10mm T3.1 ED AS NCS CS VDSLR
Wideo 17Zdjęcia 5 |
Samyang 10mm T3.1 ED AS NCS CS VDSLR |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samyang 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samyang.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samyang 10mm T3.1 ED AS NCS CS VDSLR
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SAMYANG 13010T31M 10 mm T31 VDSLR ED AS NCS CS II obiektyw do podłączenia | 2 282 zł |
Stałoogniskowy Samyang 10mm T3.1 Pentax VDSLR AF-O-SYG-100 | 1 569 zł |
Samyang 10 mm T3.1 ED AS NCS CSII-VDSLR Canon EF - Dostawa GRATIS! | 2 299 zł |
Obiektyw SAMYANG, 10 mm, T3.1 ED AS NCS CS-VDSLR / Canon | 1 365 zł |
Obiektyw Samyang 10mm T3.1 ED AS NCS CS VDSLR do Canon | 1 639 zł |
pokaż 8 ofert
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości obiektywu Samyang 10mm T3.1 ED AS NCS CS VDSLR:
- Wbudowana osłona przeciwsłoneczna
PolecamyPorównaj w tabeli →