Obiektyw Samyang 100mm f/2.8 VDSLR ED UMC Macro
Zdjęcia 6 |
Samyang 100mm f/2.8 VDSLR ED UMC Macro |
|
Obiektyw portretowy z funkcją makro dla dużej hordy lustrzanek i aparatów bezlusterkowych z różnymi rozmiarami matrycy. Należy pamiętać, że dla konkretnego systemu konieczne jest wybranie odpowiedniej wersji modelu z odpowiednim mocowaniem bagnetowym. Tak więc obiektyw ma stałą ogniskową 100 mm i maksymalny otwór przysłony f/2,8. Samyang 100mm f/2.8 VDSLR ED UMC Macro nie ma napędu autofokusa, co oznacza, że trzeba będzie ustawić ostrość ręcznie.
Na szczęście skala ogniskowania jest dokładnie zaznaczona na korpusie modelu. Obiektyw ma 9-listkową przysłonę i jest wyposażony w format optyczny 15 elementów w 12 grupach. Formuła modelu obejmuje jeden element o wysokim współczynniku załamania światła (HR) i soczewkę o bardzo niskiej dyspersji (ED). Dodatkowo w soczewkach zastosowano wielowarstwową powłokę antyrefleksyjną UMC. Filtry obiektywu pasują do średnicy 67 mm. Średnio model waży nieco ponad 700 g - ciężar właściwy obiektywu zależy od wybranego mocowania bagnetowego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samyang 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samyang.
Kup Samyang 100mm f/2.8 VDSLR ED UMC Macro
Samyang 100 mm makro F28 obiektyw do aparatu Fuji X czarny 1112310101 | 1 749 zł |
Stałoogniskowy Samyang 100mm f/2.8 ED UMC Macro Sony E AF-O-SYG-327 | 2 049 zł |
Obiektyw SAMYANG 100 mm, f/2.8 ED UMC Macro, bagnet Nikon | 2 381 zł |