Obiektyw Samyang 300mm f/6.3 ED UMC CS
Wideo 13Zdjęcia 3 |
Samyang 300mm f/6.3 ED UMC CS |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samyang 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samyang.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samyang 300mm f/6.3 ED UMC CS
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samyang Soczewka lustrzana F63 300 mm do Sony-E 881009 | 720 zł |
Stałoogniskowy Samyang 300mm F6.3 Reflex DSLR Nikon AF-O-SYG-143 | 758 zł |
Obiektyw SAMYANG 300 mm, f/6.3, Reflex ED UMC CS, bagnet Canon | 699 zł |
Obiektyw Samyang 300mm F6.3 Reflex Nikon czarny | 849 zł |
Stałoogniskowy Samyang 300mm F6.3 Reflex Sony E srebrny AF-O-SYG-150 | 1 069 zł |
pokaż 10 ofert
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości obiektywu Samyang 300mm f/6.3 ED UMC CS:
- Osłona obiektywu w zestawie
PolecamyPorównaj w tabeli →